Hétfő – április 19.   

 

10:00               Bábszínház: Lőrincz Zsuzsa: Badzika– Griff Bábszínház (Zalaegerszeg) / Tamási Áron Színház,

       Kamaraterem

11:00               Bábszínház: Benedek Elek: Mátyás király és a kolozsvári bíró – Keljfeljancsi Komédiás

       Kompánia (Kolozsvár) / Szakszervezetek Művelődési Háza, Lajtha László Stúdióterem

12:00               Bábszínház: Lőrincz Zsuzsa: Badzika– Griff Bábszínház (Zalaegerszeg) / Tamási Áron Színház,

       Kamaraterem

13:00               Bábszínház: Benedek Elek: Mátyás király és a kolozsvári bíró – Keljfeljancsi Komédiás

       Kompánia (Kolozsvár) / Szakszervezetek Művelődési Háza, Lajtha László Stúdióterem

14:00               Bábszínház: Orbán Ferenc - Porzsolt Erzsébet: Mozsikácska – Tamási Áron Színház, Cimborák

       Bábtagozat / Tamási Áron Színház, Báb-stúdió

18:00               Bábszínház: Kortárs erdélyi költők: Levél helyett– Tamacisza Társulat (Marosvásárhely) /

       Tamási Áron Színház, Báb-stúdió

 

Kedd – április 20.


10:00               Bábszínház: Dió Zoltán: Magelona históriája– az Árkádia Ifjúsági és Gyermekszínház Lilliput

       Társulata (Nagyvárad) / Tamási Áron Színház, Kamaraterem

11:00               Bábszínház: Mese morzsák– Tamacisza Társulat (Marosvásárhely) / Szakszervezetek Művelődési

       Háza, Lajtha László Stúdióterem

12:00               Bábszínház: Dió Zoltán: Magelona históriája – Árkádia Ifjúsági és Gyermekszínház, Lilliput

       Társulat (Nagyvárad) / Tamási Áron Színház, Kamaraterem

13:00               Bábszínház: Mese morzsák – Tamacisza Társulat (Marosvásárhely) / Szakszervezetek Művelődési

       Háza, Lajtha László Stúdióterem

17:00               Bábszínház: Kukucs! – Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Színház és televízió kar III. éves

       színészhallgatói / Szakszervezetek Művelődési Háza, Lajtha László Stúdióterem

 

Szerda – április 21.

 

9:30                 Bábszínház: Fazakas Mihály: Ludas Matyi – Ariel Ifjúsági és Gyermekszínház (Marosvásárhely) /

       Szakszervezetek Művelődési Háza

10:00               Bábszínház: J. Lawson: Eljöhetnél hozzám! – PUCK Bábszínház (Kolozsvár) / Tamási Áron

       Színház, Báb-stúdió

11:00               Bábszínház: Fazakas Mihály: Ludas Matyi – Ariel Ifjúsági és Gyermekszínház (Marosvásárhely) /

       Szakszervezetek Művelődési Háza

12:00               Bábszínház: J. Lawson: Eljöhetnél hozzám! – PUCK Bábszínház (Kolozsvár) / Tamási Áron

               Színház, Báb-stúdió

13:00               Lemezbemutató gyermekkoncert: Kerekecske esztendőcske – Orbán Ferenc és barátai /

       Tamási Áron Színház, Kamaraterem

 

Csütörtök – április 22.


9:00                 IV. Gyerekszínjátszó Találkozó / Váradi József Általános Iskola

10:00               Bábszínház: Benedek Elek: Sómese – Tamási Áron Színház, Cimborák Bábtagozat / Tamási Áron

       Színház, Báb-stúdió

12:00               Bábszínház: Grimm testvérek: Jancsi és Juliska– Csiky Gergely Állami Magyar Színház

       (Temesvár) / Tamási Áron Színház, Kamaraterem

13:00               Bábszínház: Benedek Elek: Sómese – Tamási Áron Színház, Cimborák Bábtagozat / Tamási Áron

       Színház, Báb-stúdió

14:00               Bábszínház: Grimm testvérek: Jancsi és Juliska–Csiky Gergely Állami Magyar Színház (Temesvár)

       / Tamási Áron Színház, Kamaraterem

 

Szombat – április 24.


10:00               Kiállításmegnyitó: Húsz év cserkészet Háromszéken (1990-2010), megtekinthető 24-én 10-18

       óra között és 25-én 10-15 óra között / Gyermekek Palotája

11:00               Városnapi könyvtér: Gyermekkönyv-böngésző– Bod Péter Megyei Könyvtár programja / HÁRIT

       ifjúsági sátor, a Sugás vendéglő előtt

11:00               Bábszínház: Ion Creangă: Fata babei şi fata moşneagului - Andrei Mureşanu Színház

       Színházműhely gyerekeknek / Román Fiatalok a Közösségért sátor, a Sugás vendéglő előtt

12:30               Mi vagyunk a város – a Mihai Viteazul Főgimnázium elemistáinak dalos, táncos előadása /

       Román Fiatalok a Közösségért sátor, a Sugás vendéglő előtt

13:00               Városnapi könyvtér: Veress Zoltán: Irgum-Burgum Benedek könyvbemutató – Bod Péter

       Megyei Könyvtár programja / HÁRIT ifjúsági sátor, a Sugás vendéglő előtt

17:30               Városnapi könyvtér: a Könyvkelengye programjának ünnepélyes elindítása – Bod Péter Megyei

       Könyvtár programja / HÁRIT ifjúsági sátor, a Sugás vendéglő előtt

 

Vasárnap – április 25.


10:00               Ifjúsági óra / HÁRIT ifjúsági sátor, a Sugás vendéglő előtt

11:00               Sétalovagoltatás lovakkal és pónilovakkal – a Köröspataki Lovarda programja (16 óráig) /

       a Sportcsarnok mellett

12:00               Játékmaraton / HÁRIT ifjúsági sátor, a Sugás vendéglő előtt

 

Állandó programok


Április 24-25.                       Kiállítás: Húsz év cserkészet Háromszéken (1990-2010), megtekinthető 24-én

 10-18 óra között és 25-én 10-15 óra között / Gyermekek Palotája

Április 24-25., 12:00-18:00     Tollalinta gyerekváros – a Kovászna megyében működő Caritas programok

         munkatársai és önkéntesei szervezésében / a kicsi Mikes udvara

 

Szent György téri színpad


Április 23., Péntek

 

13:00               Gyerekprogram: Ida Aerobic

 

Április 24., Szombat

 

10:00               Akiben sohasem csalatkozol – A Kis Apostolok Katolikus Ifjúsági Egyesület gyermek

       csoportjának előadása

10:30               Az Împreună, Street Balet Gold Eye, Game Over és The Pink Panthers csoportok

       táncbemutatója

11:00               Nép- és modern tánc – Gyermekek Palotája

 

Április 25., Vasárnap

 

15:00                Mesehetes – rajzfilmslágerek gyerekeknek és felnőtteknek



<< vissza
© - Szent György Napok 2010 - Szerzői jogvédelem