Hétfő – április 19.   

 

22:00               Koncert: MGT Trio (Szabó „Tibke” Tibor és zenekara) / Di Stefano bár

 

Kedd – április 20.


21:00               Cserháti Zsuzsa emlékkoncert / Szakszervezetek Művelődési Háza

 

Szerda – április 21.

 

17:00               Cseh Tamás emlékkoncert / Tamási Áron Színház, Kamaraterem

 

Csütörtök – április 22.


11:00               Szent György Expo – Megnyitó / Sportcsarnok

17:00               A sepsiszentgyörgyi aranylakodalmasok felköszöntése / Házasságkötő terem

 

Péntek – április 23.


16:30               Kincskereső vetélkedő: Treasure Hunt – iratkozás / Román Fiatalok a Közösségért sátor,

       a Sugás vendéglő előtt

17:00               Helyi hip-hop és beatbox előadók fellépése

               Autogramosztás: Puya / Román Fiatalok a Közösségért sátor, a Sugás vendéglő előtt

18:00               Közönségtalálkozó: Magna Cum Laude / HÁRIT ifjúsági sátor, a Sugás vendéglő előtt

18:00               Karaoke Party / Energy Play Club

19:00               Közönségtalálkozó: Desperado/ HÁRIT ifjúsági sátor, a Sugás vendéglő előtt

20:00               Karaoke Night – slágerek késő éjszakáig / Román Fiatalok a Közösségért sátor és a HÁRIT sátor,

       a Sugás vendéglő előtt

21:00               PostAll Session kapunyitás: Tüzes műsor– M Stúdió / a régi posta épülete előtt

22:00               PostAll Session: audiovizuális buli / a régi posta épülete

Fellépők: The Filters

     Anima Sound System (HU)

     Dj Beast ft. Mc Slowmotion

     Dj Savage ft. Mc Fantom (HU)

     Vj Photone, Vj Kholem, perkúciók és tűzzsonglőrködés

23:00               Rockhangár: Iron Maidnem, KaFeBar, Crossholder közönségtalálkozó és rockest /

       Szakszervezetek Művelődési Háza

23:00               Playboy disco party: Spigiboy(HU) / El Passo

23:00               Házibuli DJ Benny-vel / Energy Play Club

24:00               Játékest/ Román Fiatalok a Közösségért sátor, a Sugás vendéglő előtt

 

Szombat – április 24.


10:00               XX. Gáll Lajos Futónap – Gáll Lajos Futókör / indulás a Szent József katolikus templom elől

10:00               Erdélyi szabadtűzi bográcsfőző verseny – az ASIMCOV, SVESZ és Sepsi Rádió szervezésében /

       Park vendéglő előtti tér

Fellépők:  Gyimesi népdalok – Antal Tibor és Tímár Viktor

             Show-tánc – Tini Dance Center (Székelyhíd)

     Mulatós dalok – Tomi és a roma lányok, László Attila, Majláth Attila

11:00               Előadás: Fiatal sikeres vállalkozók– Junior Business Club / HÁRIT ifjúsági sátor, a Sugás

       vendéglő előtt

11:00               Streetball verseny(iratkozás a helyszínen 10:30-ig) / a Tribel vendéglő előtt

12:00               Ifjúsági tevékenységek / HÁRIT ifjúsági sátor, a Sugás vendéglő előtt

12:00               Bike trial/BMX – Szent György-napi kerékpáros ügyességi verseny / a Szakszervezetek

       Művelődési Háza előtt

12:00               PostAll Session: Szappancsúszda / Mihai Viteazul tér

13:00               Treasure Hunt: kezdődik a kincskereső vetélkedő/ Román Fiatalok a Közösségért sátor,

       a Sugás vendéglő előtt

15:00               PostAll Session: Élő szoborpark / a régi posta épülete előtt

16:00               Afrika nap: Afrikai dobshow – Fehér Károly és zenésztársai/ HÁRIT ifjúsági sátor, a Sugás

       vendéglő előtt

16:00               PostAll Session: Extrém sport bemutató / a régi posta épülete előtt

17:00               Telefondobó veseny / a Tribel vendéglő előtt

17:00               Helyi pop és rock előadók fellépse

       Autogramosztás: Compact/ Román Fiatalok a Közösségért sátor, a Sugás vendéglő előtt

18:00               Treasure Hunt díjkiosztó / Román Fiatalok a Közösségért sátor, a Sugás vendéglő előtt

18:00               Sepsiszentgyörgy legerősebb embere – bemutató és verseny (iratkozás 15:00 órától) /

       a Tribel vendéglő előtt

18:00               Tábortüzes gitárest / Energy Play Club

18:30               Sört csapol a város legszebb lánya / HÁRIT ifjúsági sátor, a Sugás vendéglő előtt

19:00               Koncert: Crazy Snowman / HÁRIT ifjúsági sátor, a Sugás vendéglő előtt

19:00               PostAll Session filmvetítés: Extrém sportok / a régi posta épülete

20:00               Koncert: Hot Snow Storm (Gyergyószentmiklós)/ HÁRIT ifjúsági sátor, a Sugás vendéglő előtt

21:00               Magyar Sláger Party / Energy Play Club

21:00               Lemezlovas és streetdance verseny helyi ifjúsági egyesületek szervezésében / Román Fiatalok

       a Közösségért sátor és a HÁRIT ifjúsági sátor, a Sugás vendéglő előtt

21:00               PostAll Session kapunyitás: Tüzes műsor– Playground Crew / a régi posta épülete előtt

22:00               Nagydiszkó / Szakszervezetek Művelődési Háza

22:00               Afrika nap: Chalaban koncert - afrikai (marokkói) autentikus és fúziós zene - www.chalaban.com

       / Tamási Áron Színház, előcsarnok

22:00               PostAll Session: audiovizuális buli / a régi posta épülete

Fellépők: Dj Goranga

     Dj Vida G ft. Mc. Columbo (HU)

     Dj Grid ft. Mc Slowmotion

     Dj Mozer és Dj Rigodon

     Vj Photone, Vj Kholem, perkúciók és tűzzsonglőrködés

23:00               Hungarissimo fergeteg-party: DJ Dominique (HU) / El Passo

 

Vasárnap – április 25.


10:15               Duatlon (iratkozás 9 órától) – Alpin Sport Egyesület / indulás a Szent József katolikus

       templom elől

12:00               Hagyományos Szent György-napi ökörsütés / Park vendéglő előtti tér

Fellépők: Maros, Nyárád és Küküllő menti népdalok – Diós Brigitta-Borbála (Marosvásárhely)

Magyar népdalok és nóták – Nótázó zenekar és szólistái

                               Megzenésített versek – Tókos Melinda

15:00               Ifjúsági tevékenységek / HÁRIT ifjúsági sátor, a Sugás vendéglő előtt

17:00               Kamionhúzó verseny (iratkozás 14:00 órától) / a Tribel vendéglő előtt

18:00               Humoróra: fellép Zsók Levente és a Háromszéki Humorshow versenyzői / HÁRIT ifjúsági sátor,

       a Sugás vendéglő előtt

20:00               Meteorozás / HÁRIT ifjúsági sátor, a Sugás vendéglő előtt

21:00               Buli: Tűzijáték a Hárit sátorban / HÁRIT ifjúsági sátor, a Sugás vendéglő előtt

21:00               Jazz-rock koncert: Prog.Organ Quartet / Di Stefano bár

23:00               Élőzenés Szent György-napi After Party / Energy Play Club

 

Állandó programok


Április 24-25., 16:00-23:00      Szent György-napi cigánybál, az Amenkha Egyesület szervezésében /

                         Szent György Palota

 

Főszínpad - Szabadság tér

Április 23., Péntek

 

12:00               A Szent György Napok fellépőinek ünnepi felvonulása

12:40               A 20 éves Jubileumi Veszprém-Sepsiszentgyörgy Emlékfutás résztvevőinek érkezése

13:00               A Kováts András Ifjúsági Koncert-fúvószenekar (Réty) ünnepi hangversenye

16:00               Hangpróba:Magna Cum Laude

18:00               Show-tánc:Tini Dance Center és a B 612 Táncstúdió (Székelyhíd)

19:00               Rap koncert: Puya (Bukarest)

19:45               Pop koncert: Adri – Szinglik éjszakája (HU)

20:00               Pop koncert: Baby Gabi (HU)

21:00               Pop koncert: Desperado (HU)

22:00               Tánc-show:4 for Dance (HU)

22:45               Koncert: Magna Cum Laude(HU)


Április 24., Szombat

 

12:00               Hangpróba: Deák Bill Blues Band (HU)

14:00               Atlantisz Fúvószenekar és Mazsorettcsoport (Uzon)

15:15               Indie-pop koncert: Sexy Pistols

16:15               A Bike Trial/BMX verseny díjkiosztója

16:30               Rap koncert: Raprodukció (HU)

18:00               Blues koncert: Téglagyári Megálló (Marosvásárhely)

19:30               Blues koncert: Deák Bill Blues Band (HU)

21:30               Rockkoncert:Compact – 30 éves jubileumi koncret

23:00               Eurodiszkó koncert: Bad Boys Blue (DE) – a Sepsi Rádió ajánlásával

 

Április 25., Vasárnap

 

12:00               Hangpróba: Fenyő Miklós és zenekara

21:00               Lézershow

21:30               Rock’n’roll show: Made in Hungaria – Fenyő Miklós és zenekara(HU) – a Székely Hírmondó

       ajánlásával

23:00               Tűzijáték

 

Szent György téri színpad

Április 23., Péntek

 

18:00               Rockkoncert: Worldchanger (Gyermekek Palotája)

19:00               Gothic rockkoncert: Crossholder(HU)

20:10               Heavy metal koncert: KaFeBar(HU)

21:30               Heavy metal koncert: Iron Maidnem (HU)

23:30               Utcabál: Metropolis

 

Április 24., Szombat

 

15:30               Sportbemutató: Shoto-time Karate Show

16:00               Humoróra: HAHOTA kabaré

17:00               Mulatós zene: 3+2(Vajdaság)

19:00               Világzenei produkció: Jedam

20:15               Alternatív koncert: sZempöl zenekar

22:00               Alternatív koncert: Magashegyi Underground és Bocskor Bíborka (HU) – a transindex.ro

       ajánlásával

24:00               Utcabál: Fiesta – latino party– Ritmo del Flamenco, Lucas Molina, Gilberto

 

Április 25., Vasárnap

 

16:00               Humoróra: Kusztos András

16:15               Humoróra: Open Stage – Székelylend

17:30               Váradi Roma Café (HU)

19:00               Tehetségkutató verseny: Talent-show gála



<< vissza
© - Szent György Napok 2010 - Szerzői jogvédelem